Zaproszenie na Walne Zebranie oraz jesienne spotkanie organizacyjne członków SPZ w dniach 7-13.10.2021

Członkowie Stowarzyszenia Pszczelarzy Zawodowych

Wszyscy

Witam Państwa

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Pszczelarzy Zawodowych zapraszam Państwa do uczestnictwa w zebraniu członków jakie odbędzie się w dniach od 07-13 października 2021 tym razem w Holiday Park & Resort Pobierowie. Prezentację obiektu umieściłem na stronie SPZ.

Niestety z uwagi na zagrożenie zarażenia Covid19 i zapowiadaną czwartą falę nasza planowana na koniec września 2021 roku wycieczka nie odbędzie się. W to miejsce planuję organizację wydłużonego jesiennego spotkania członków SPZ połączonego z Walnym Zebraniem sprawozdawczym za 2020 rok które nie odbyło się wiosną tego roku.

Z uwagi na miejsce oraz wypoczynkowy charakter pobytu w ośrodku w którym mielibyśmy się spotkać zasady uczestnictwa tym razem byłyby nieco inne niż zazwyczaj.

Program pobytu przedstawiałby się następująco:

07.10.2021      Przyjazd i zakwaterowanie

Godz. 19.00 wspólna uroczysta kolacja

08.10.2021      Godz.  9.30-14  Walne Zebranie członków SPZ oraz sprawy organizacyjne

09.10.2021      Godz.  9.00-19  wycieczka wspólna lub we własnym zakresie

W dniach         od 10 do 13.10.2021 czas wolny organizowany we własnym zakresie

13.10.2021      wykwaterowanie

Każdy z członków SPZ ma możliwość przyjechania na spotkanie z jedną osobą towarzyszącą. W przypadku chęci przyjazdu w więcej iż jedną osoba towarzyszącą zasady uczestnictwa pozostałych osób wymagają dodatkowych indywidualnych ustaleń.

Do dyspozycji członków są apartamenty dwu osobowe lub domki z dwoma dwuosobowymi sypialniami. Każdy apartament lub domek jest w pełni wyposażony i ma własny aneks kuchenny.

Koszty obligatoryjne uczestnictwa to:

Pobyt 7-mio dniowy (6 noclegów) członka SPZ bez wyżywienia pokrywa SPZ    0 zł  + wyżywienie w czwartek piątek i sobotę +300 zł  (śniadanie i obiadokolacja)

Pobyt osoby towarzyszącej 7-mio dniowy (6 noclegów) bez wyżywienia –  300 + wyżywienie w czwartek piątek i sobotę +300 zł          (śniadanie i obiadokolacja)

Nie ma możliwości opłacenia krótszego pobytu – pobyt z jednym czy dwoma noclegami kosztuje tyle samo.

Więcej informacji w zakładce „Info dla członków”

Bardzo proszę o deklarację uczestnictwa w zebraniu oraz w wycieczce w dniu 09 października 2021 oraz dokonanie opłat w nieprzekraczalnym terminie do dnia 05 września 2021 r.

Brak opłacenia uczestnictwa w podanym terminie uniemożliwi zapewnienie noclegów i wyżywienia.

Wszystkie nietypowe sprawy związane z pobytem w Holiday Park & Resort Ustroniu Morskim należy uzgadniać telefonicznie z Prezesem SPZ.

W załączeniu przesyłam korespondencję dotyczącą aktualnych działań Stowarzyszenia.

Proszę o uważne przeczytanie całej korespondencji a gdy Państwa zdaniem coś się nie zgadza lub jest niejasne to proszę o telefon  (najlepiej wieczorem po godzinie 21,00   .

Przypominam , że adresem do korespondencji jest adres

Stowarzyszenie Pszczelarzy Zawodowych

Ul. Fromborska 14. 

60-454 Poznań

I na ten adres proszę przesyłać każdą korespondencję.

Wersję elektroniczną informacji organizacyjnej jak zwykle umieściłem na stronie internetowej naszej organizacji www.pszczelarzezawodowi.pl. – w zakładce info dla członków.

Część plików dla ułatwienia przesyłam w dwóch formatach z których jeden można edytować.

Zachęcam do wczesnego składania ankiet na 2022 rok gdyż wiedza o Państwa potrzebach ułatwia mi przygotowanie projektów wniosków na rok następny.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Pobierowie.

 

 

Podziel się!

    Comments are closed.